Cennik sprzątania mieszkań, domów, mycia okien

Potrzebna firma sprzątająca? HOJO Clean oferuje dostęp do usług na najwyższym poziomie. Poznaj nasz cennik!

Profilaktyka i dezynfekcja powierzchni >>

Na naszej platformie czeka na Ciebie niejedna nowoczesna firma sprzątająca, stawiająca na zadowolenie Klientów. Przygotowaliśmy nie tylko atrakcyjny cennik, ale również rozszerzyliśmy ofertę tak, by mogli z niej skorzystać mieszkańcy różnych miast. Wrocław, Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź – to tylko przykłady obszarów, na terenie których nasi partnerzy świadczą usługi porządkowe.

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę sprzątania mieszkania, domu lub biura, sprawdź zakres działań wybranych firm oraz ich cennik. Zrobisz to, wpisując kod pocztowy na stronie głównej i wybierając pakiet, dopasowany do Twoich potrzeb. System zaproponuje Ci ceny sprzątania, z możliwością zamówienia konkretnej usługi. W ramach pakietów, możemy zaproponować Ci sprzątanie mieszkań, domów i biur, zlokalizowanych w największych polskich miastach. Nie ma znaczenia, czy zamieszkujesz Kraków, Wrocław, Katowice lub Łódź – bez względu na to, możesz skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty.

Aby poznać cennik, sprawdź szczegóły, klikając w interesujące Cię miasto. Dostępne w naszym systemie firmy sprzątające dają Klientom możliwość zadecydowania o zakresie oraz czasie trwania usługi. Możesz zamówić 3, 6 lub 9h sprzątania. Im więcej godzin wybierzesz, tym mniejsza będzie cena za godzinę. Poniżej znajdziesz przykładowy cennik, który pozwoli Ci zorientować się w cenach i zamówić najkorzystniejszą opcję. Możesz też sprawdzić, jakie usługi interesująca Cię firma sprzątająca wykonuje w Twoim mieście:

 

Sprawdź również nowe usługi ochrony osób i mienia w Łodzi.

Sprzątanie mieszkań i domów cennik

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną nie przyjmujemy obecnie zamówień na usługi sprzątania mieszkań.

Prezentujemy przykładowe ceny za standardowe oraz gruntowne sprzątanie mieszkań oraz domów. Są one zależne przede wszystkim od powierzchni pomieszczeń do sprzątania oraz czasu, potrzebnego na przeprowadzenie zleconych prac:

 • standardowe sprzątanie mieszkania o powierzchni 60 cena od 195,00 PLN. Czas sprzątania ok. 3-4h

 • gruntowne sprzątanie mieszkania o powierzchni 70 – cena od 390,00 PLN. Czas sprzątania ok. 6H

 • standardowe sprzątanie domu o powierzchni 120 – cena od 390,00 PLN. Czas sprzątania ok. 6H

 • gruntowne sprzątanie domu o powierzchni 200 – cena od 640,00 PLN. Czas sprzątania ok. 9h

Ceny sprzątania mieszkań

sprzątanie mieszkań ok. 50m2   3h pracy  195 zł 
sprzątanie mieszkań ok. 100m2  6h pracy  390 zł 
sprzątanie mieszkań ok. 150m2  9h pracy  585 zł 

 

Dowiedz się więcej: tutaj

Sprzątanie domów cennik

Poniżej prezentujemy przykładowe ceny dla sprzątania domu standardowego i gruntownego.

 • standrdowe sprzątanie domu o powierzchni 120 m2 od 390,00 PLN. Czas sprzątania ok. 6h
 • gruntowne sprzątanie domu o powierzchni 200 m2 od 640,00 PLN. Czas sprzątania ok. 9h

Sprzątanie biur cennik

Zrzeszamy godnych zaufania specjalistów od sprzątania powierzchni biurowych. Każda firma sprzątająca biura ma swój własny cennik. Jeżeli posiadasz biuro do 500 m², zamów jeden z pakietów OFFICE CLEAN. Jeśli Twoje biuro ma więcej, niż 500 m², przygotujemy indywidualną ofertę. U nas zawsze możesz liczyć na dopasowanie rodzaju usług do Twoich potrzeb – w najlepszej możliwej cenie. W HOJO Clean cennik za miesięczne sprzątanie biur zaczyna się już od 280 zł netto/ miesiąc. Poznaj pakiety: tutaj

Sprawdź ceny za pozostałe usługi, jakie może dla Ciebie wykonać firma sprzątająca

Profesjonalne mycie okien cennik

Jeżeli okna otwierają się do środka pomieszczenia, a dostęp do nich nie jest utrudniony, firma sprzątająca umyje je z obu stron. Cennik tej usługi zależy od ilości okien i czasu, potrzebnego na dokładne wykonanie usługi:

 • standardowe mycie 4 plastikowych okien – cena od 70,00 PLN. Czas mycia ok. 1,5h

 • standardowe mycie 4 rozkręcanych okien – cena od 110,00PLN. Cena mycia ok. 2h

Ceny mycia okien

okno jednoskrzydłowe 20 zł
okno dwuskrzydłowe 30 zł
drzwi balkonowe 35 zł
okna wysokie pow. 2m2 od 8 zł/m2

 

Dowiedz się więcej: tutaj

Kompleksowe pranie dywanów cennik

Każda firma sprzątająca z naszej bazy posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Do prania dywanów używany jest wyłącznie specjalistyczny sprzęt. To daje nam możliwość szybkiego nałożenia środka czyszczącego, który potem sprawnie odsysa się wraz z brudem. Cennik prania dywanu jest indywidualny i każda firma sprzątająca ustala go we własnym zakresie. Na wysokość ceny wpływa m.in. stopień zabrudzenia. Przykładowy cennik:

 • pranie 10 m² dywanu sztucznego – cena od 50,00 PLN

 • pranie 10 m² dywanu naturalnego – cena od 60,00 PLN

Pranie wykładziny cennik

Firmy sprzątające ogłaszające się za pośrednictwem HOJO Clean, oferują przystępny cennik prania wykładzin. Idzie on w parze z najwyższą jakością usługi. To powoduje, że firma sprzątająca jest w stanie zlikwidować większość trudnych do usunięcia zabrudzeń oraz wyeliminować nieprzyjemne zapachy. Pranie wykładzin przeprowadzane jest na miejscu, w domu lub biurze Klienta. Czas, jaki dana firma potrzebuje na wykonanie pełnej usługi, jest indywidualny. Orientacyjny cennik:

 • pranie 10 m² wykładziny sztucznej – cena od 30,00 PLN

 • pranie 10 m² wykładziny naturalnej – cena od 50,00 PLN

Dowiedz się więcej: tutaj

Czyszczenie i pranie tapicerki cennik

Usługi sprzątające obejmują również pranie tapicerki meblowej. Cennik takiego sprzątania wiąże się z rodzajem tapicerki oraz tym, jak poważne są zabrudzenia. Pranie przeprowadzane jest na miejscu u Klientów, co okazuje się dla nich wygodnym i korzystnym rozwiązaniem.

 • pranie standardowe krzesła z siedziskiem i oparciem – cena od 9,00 PLN

 • pranie standardowe małej sofy – cena od 30,00 PLN

 • pranie standardowe dużego narożnika – cena od 60,00 PLN

Cennik sprzątania

Skorzystaj z pomocy firmy sprzątającej, znalezionej w HOJO Clean – cennik sprzątania

Wszystkie podane wyżej ceny są szacowane na bazie ofert firm sprzątających, należących do sieci HOJO Clean. Informacje tutaj zawarte mają posłużyć tylko i wyłącznie do wstępnego oszacowania wartości usługi sprzątania. Szacunkowe kwoty przykładowych prac porządkowych nie stanowią oferty w rozumieniu prawa cywilnego (art. 66 KC) i zostały sporządzone w celu informacyjnym. Jeśli chcesz poznać szczegółowy cennik, wybierz obszar działań i pakiet, a my przygotujemy wycenę. Pamiętaj, że ceny za sprzątanie wiążą się z rodzajem pakietu. Świadczymy usługi zarówno w dużych miastach, jak Warszawa, Kraków, Łódź czy Wrocław, a także w mniejszych miejscowościach, jak np. Poznań czy Katowice. Zapraszamy do kontaktu!

Podając adres e-mail, dostaniesz 10% rabat na jednorazowy zakup godzin sprzątania mieszkania oraz będziesz otrzymywał/a od HOJO Clean specjalne oferty na maila i informacje o usługach. Administratorem Twoich danych osobowych jest HOJO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetważane zgodnie z wyrażoną zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. W każdej chwili możesz wycofać zgodę. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.