Od czego zależy cena sprzątania biura? Ceny za sprzątanie biur.

Cena za sprzątanie biura jest bardzo zróżnicowana. Ostateczna kwota zależy m.in. od takich czynników, jak częstotliwość usługi, jej zakres, ilość osób na serwisie, użycie środków czystości oraz materiałów higienicznych.

Poniżej przestawiamy przykładowe stawki profesjonalnych firm, oferujących sprzątanie biur. Możesz tu sprawdzić, jakie usługi firmy sprzątające świadczą w Twoim mieście. Poznaj cennik sprzątania w takich miastach, jak Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław Opole czy Toruń. Zapoznaj się ze szczegółami i zamów pakiet, który Ci odpowiada.

 

Cennik sprzątania biur do 500m2

Częstotliwość Stawka za m2
Office Clean (1-3 razy w tygodniu) ZOBACZ od 320 zł/miesiąc (1,40 zł m2)
1 raz w tygodniu 1,20 - 8,00 zł/m2
2 razy w tygodniu 2,40 - 5,20 zł/m2
3 razy w tygodniu 3,60 - 4,30 zł/m2
5 razy w tygodniu 4,05 - 6,50 zł/m2

 

Jeżeli posiadasz pakiet sprzątania Office Clean, możesz także skorzystać z rabatów u naszych partnerów: zobacz tutaj

 

Cennik sprzątania biur powyżej 500m2

Częstotliwość Stawka za m2
1 raz w tygodniu WYCEŃ od 1,70 zł/m2
2 razy w tygodniu WYCEŃ od 2,15 zł/m2
3 razy w tygodniu WYCEŃ 2,76 - 10,80 zł/m2
5 razy w tygodniu WYCEŃ 3,30 - 10,50 zł/m2

 

 

Cennik wybrane usługi dodatkowe

Usługa Stawka
Mycie okien wewnętrznych WYCEŃ 20,00 - 45,00 zł za szt.
Mycie okien alpinistyczne 9,00 - 14,00 zł/m2
Pranie wykładziny biurowej odkurzaczem piorącym 4,00 - 10,00 zł/m2
Pranie wykładziny biurowej wytwornicą piany 8,00 - 18,00 zł/m2

Ceny podane są w kwotach netto. Pragniemy zaznaczyć, że ceny widoczne powyżej są szacowane na bazie dostępnych ofert firm sprzątających, będących w sieci HOJO Clean. Informacje mają posłużyć tylko i wyłącznie do wstępnego oszacowania wartości usługi sprzątania. Chcesz się dowiedzieć, jak nie przepłacać za sprzątanie biura? Przeczytaj nasze 6 sprawdzonych porad tutaj

Potrzebujesz profesjonalnej usługi w odpowiedniej cenie?
Zobacz nasz cennik sprzątania biur i skorzystaj z oferty!

Sprzątanie biur jest jedną z głównych usług, które wykonuje każda firma sprzątająca z naszej sieci. Dla wielu Klientów pozytywnym zaskoczeniem będzie informacja, że działamy w wielu regionach Polski. Warszawa, Kraków, Łódź i Wrocław, czyli cztery największe miasta w kraju mogą do woli korzystać z przystępnej cenowo oferty na kompleksowe sprzątanie biur. Nie zapomnieliśmy też o innych miejscowościach, jak choćby Poznań. Co ważne, cena sprzątania biura w naszym wykonaniu zawsze wiąże się z najwyższą jakością usługi. Zainteresowany szczegółami? Jeśli chodzi o cennik, szacunkowe zestawienie umieściliśmy na tej stronie. Jak łatwo zauważyć, najkorzystniejszą opcją jest sprzątanie biur według grafiku, na przykład raz w tygodniu.

Dlaczego warto zamówić sprzątanie biur na naszej platformie? Jako doświadczona firma współpracujemy wyłącznie z najlepszymi partnerami. Takimi, które dysponują odpowiednim sprzętem, pozwalającym przeprowadzać solidne sprzątanie biur o różnej powierzchni. Zrzeszamy firmy, które nie boją się wyzwań, a każde biuro sprzątają z dużym zaangażowaniem i dokładnością. Wykonują też usługi dodatkowe, dzięki którym biura prezentują się jeszcze lepiej i stanowią idealne miejsce do pracy. To m. in. mycie okien (również alpinistyczne), a także pranie wykładzin profesjonalną wytwornicą piany. Nie ma dla nas znaczenia, czy biuro znajduje się w dużym mieście, jak Kraków, Warszawa, Łódź lub Wrocław, a może mniejszym, jak Poznań. Zawsze zależy nam na tym, żeby Klienci cenili nas za bezkonkurencyjny cennik oraz wysoką jakość, skrojoną na miarę ich potrzeb. Chcesz zlecić fachowcom sprzątanie biur? Zostaw nam swój numer telefonu, a oddzwonimy w ciągu godziny!

Potrzebujesz profesjonalnej usługi w odpowiedniej cenie. Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy w ciągu godziny!

* - pola wymagane
* Akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności serwisu HOJOClean. Poniżej zamieszczamy informacje, które zgodnie z RODO powinniśmy Ci przekazać:
• Administratorem Twoich danych osobowych jest HOJO Sp. z o.o., ul. Irysowa 11,02-660 Warszawa.
• Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do odpowiedzi na wysłane przez Ciebie zapytanie.
• Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f) RODO.
• Odbiorcą Twoich danych mogą być organy publiczne, lub podmioty którym HOJOClean powierzyło przetwarzanie danych osobowych tj. firmy księgowe, it, partnerzy handlowi.
• W każdej chwili masz prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz przeniesienia danych.
• Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (obecnie jest nim Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
• Wszelkie sprawy związane z danymi osobowymi możesz wyjaśniać z Administratorem pisząc na maila: ado@hojoclean.pl.
• Twoje dane będą przetwarzane do czasu wniesienia sprzeciwu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie, informacji marketingowych i ofert handlowych przez telefon od firmy HOJOClean.