Firma sprzątająca z Katowic

Dzięki sieci firm sprzątających współpracujących z HOJO Clean, masz gwarancję usług sprzątania w najwyższym standardzie, w obrębie całego miasta Katowice, a także w okolicy np. Olkusz. Jako profesjonaliści z ponad 10-letnim doświadczeniem w usługach czystości i dezynfekcji, świadczymy pełny zakres prac od sprzątania biur, przez dezyfneckje powierzchni, sprzątanie przychodni i placówek, mycia przeszkleń czy pranie wykładzin. Osoby sprzątające, zrzeszone w sieci, są przeszkolone z technik sprzątania i jak również wyposażone w maseczki i rękawiczki. Wspieramy naszych Klientów w codziennych pracach sprzątających, takich jak sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur czy pranie wykładzin, jak również przy jednorazowych pracach specjalistycznych. Od samego początku wybuchu pandemii nasze firmy sprzątające z Katowice wykonują dezynfekcje jednorazowe jak i regularne. Doczyszczamy również powierzchnie biurowe oraz myjemy okna i elewacje w wieżowcach, z wykorzystaniem technik alpinistycznych lub sprzętu typu podnośnik czy tyczka (w mieście Katowice chętnie umyjemy budynek Altus i Stalexport).

Znajdź usługę sprzątania w Katowicach

Zadzwoń: 32 706 10 75


Każde zlecenie na sprzątanie z Katowic, traktujemy indywidualnie. Prace wykonujemy w oparciu o opracowane standardy usług, z zachowaniem wszystkich niezbędnych procedur, mając na względzie bezpieczeństwo naszych Klientów. Usługi obejmujące sprzątanie świadczymy na obszarze całego województwa śląskiego.

Dlaczego my?

firma sprzątająca

Jesteśmy
e-gazelą biznesu

sprzątanie mieszkań warszawa

Posiadamy
wieloletnie doświadczenie

sprzątanie biur warszawa

Ubezpieczamy nasze
usługi na 1,5 mln zł

sprzątanie biur w warszawie

Zapewniamy sprawdzonych
i przeszkolonych pracowników


Usługi sprzątania Katowice

Sprzątanie biura do 500 m²

Sprzątanie biura do 500 m²

Potrzebujesz elastycznej usługi sprzątania w Katowicach, które zapewni Ci wysoką jakość przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny? Skorzystaj z jednego, z naszych pakietów Office Clean.

zobacz ofertę
Sprzątanie biura powyżej 500 m²

Sprzątanie biura od 500 m²

Świadczymy usługi sprzątania pomieszczeń biurowych, edukacyjnych, bankowych, itp. Dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb i budżetu. Zapewnimy ciągłość realizacji sprzątania.

zobacz ofertę
Mycie okien, pranie wykładzin

Mycie okien, pranie wykładzin

Wiemy jak ważna dla każdego biznesu, jest usługa okresowego mycia okien i prania wykładzin. W Katowicach realizujemy nie tylko mycie okien, witryn i przeszkleń ale również mycie elewacji.

zobacz ofertę

Sprzątanie Katowice

W Katowicach i na terenie województwa śląskiego wykonujemy następujące usługi sprzątania:

  • Sprzątanie biur Katowice - Świadczymy usługi sprzątania po budowach, sprzątania wspólnot, osiedli w Katowicach i okolicznych miejscowościach.

  • Sprzątanie mieszkań Katowice - Oferujemy usługi takie, jak: sprzątanie domów, sprzątanie po remoncie lub przeprowadzce w Katowicach i okolicach.

  • Sprzątanie po remoncie Katowice - Wykonujemy usługi sprzątania po remoncie, zarówno w mieszkaniach i domach, jak też firmach – w Katowicach i okolicach.

  • Mycie okien Katowice - Zajmujemy się myciem przeszkleń, myciem witryn sklepowych, myciem alpinistycznym w Katowicach i okolicznych miejscowościach.

  • Pranie dywanów Katowice - Wykonujemy pranie wykładziny, tapicerki biurowej, kanap, narożników, foteli, krzeseł w Katowicach i okolicach.

  • Materiały higieniczne Katowice - W ofercie mamy także materiały czystościowe i środki czystości profesjonalnych, certyfikowanych producentów.

  • Mycie elewacji Katowice - Świadczymy usługi mycia elewacji z wykorzystaniem najnowszych technik systemem Ionic.

Mapa Katowice

Katowice
usługi sprzątania, firmy sprzątające

Sobieskiego 11/lok. CD18, 40-084 Katowice
telefon: 32 706 10 75 pon. - pt. 9:00 - 17:00

Jeśli poszukujesz firmy sprzątającej lub usług sprzątania na terenie Katowic lub innej miejscowości w obszarze województwa śląskiego, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki na stronie głównej serwisu. Wyszukiwanie usług jest bardzo proste. Wystarczy, ze wpiszesz swój kod pocztowy (np. 40-098), a wyszukiwarka przeniesie Cię do ofert firm sprzątających z terenu wskazanej miejscowości (Katowice, województwo śląskie).

Sprawdź, która firma sprzątająca z miasta Katowice zaproponuje Ci najciekawszą ofertę!

Sprzątanie zleca się na spokojnie – z wyprzedzeniem lub niezwłocznie – na już. O ile pierwsza opcja nie wymaga pośpiechu, druga jak najbardziej. Zamiast jednak w popłochu szukać firm oferujących sprzątanie w Katowicach, a potem porównywać ceny i zakres usług, można skorzystać z platformy HOJO Clean. Przygotowaliśmy bogatą bazę usług, świadczonych przez firmy sprzątające na terenie miasta Katowice. Dzięki temu każdy nasz Klient może błyskawicznie znaleźć specjalistów ze swojej okolicy i zamówić sprzątanie w interesującym go terminie. Sieć naszych ofert jest dedykowana zarówno Klientom indywidualnym, jak też biznesowym. Tym, których interesuje firma sprzątająca od zaraz oraz tym, szukającym usług porządkowych wykonywanych w oparciu o grafik.

Katowice to obszar, w którym nie brakuje biur ani pięknych posesji, które trudno jest samodzielnie utrzymać w idealnym porządku. Dlatego firma sprzątająca to dla wielu osób nieoceniona pomoc w codzienności. Przeprowadzane przez nią sprzątanie odbywa się przy użyciu profesjonalnego sprzętu i dobrych środków czyszczących. To w rezultacie daje perfekcyjnie wysprzątaną powierzchnię, wolną od jakichkolwiek zabrudzeń. Jeżeli więc Katowice są Twoim miejscem zamieszkania lub to tutaj zlokalizowane jest biuro, które wynajmujesz, skorzystaj z pakietów na sprzątanie, które znajdziesz w HOJO Clean. Sprawdź, jaka firma sprzątająca z Katowic działa w pobliżu Twojego biura albo domu i w zależności od potrzeb, zamów konkretne usługi. W naszej bazie na Klientów czekają starannie wyselekcjonowane firmy sprzątające z siedzibą w mieście Katowice. Serdecznie zapraszamy Cię do przekonania się, jak działa wyszukiwarka HOJO Clean!